•   پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
  •   پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
  • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
logo-samandehi

آموزش تحليل آماري

آموزش در اصل سرمايه گذاري فرد بر روي خودش مي باشد و شکي نيست که از سرمايه گذاريهايي است که توجيه اقتصادي بسيار بالايي دارد. در زماني که هر روز بر حجم اطلاعات و داده در زندگي ما افزوده مي گردد، آموزش آمار و چگونگي تجزيه و تحليل آماري براي فرهيختگان جامعه و پژوهشگران و دانشجويان ضروري است.
با توجه به موقعيت مکاني و امکانات دفتري مناسبي که در محل دفتر ما وجود دارد، فرصتي خوبي به وجود آمده تا در زمينه آموزش تحليل آماري نيز فعاليت کنيم و از اين طريق نيز نقش خويش را در توسعه فرهنگ تحليل آماري،‌ که در نهايت بهره‌وري بالاتر و توسعه کشور را در پي خواهد داشت، ايفا نماييم. خدمات ما در زمينه آموزش آمار گسترده مي باشد که در زير به شرح هر کدام مي پردازيم.
لطفا توجه نماييد که آموزش تحليل آماري را از جايي دريافت مي کنيد که خود عملا ارائه دهنده اين خدمات در سطح کشور مي باشد.
براي سفارش درخواست آموزش درس آمار، تحليل آماري و يا نرم افزار spss با راههاي ارتباطي ذکر شده در پايين صفحات سايت با ما تماس بگيريد تا برنامه ريزي لازم صورت پذيرد.

تدريس خصوصي درس آمار

مي بايست به عنوان يک آمارگر اعتراف کنم آنچه که در دانشگاههاي ما به عنوان درس تحليل آماري به دانشجويان رشته هاي مختلف آموزش داده مي شود، سخت، فشرده و سنگين مي باشد. در حقيقت در يک درس آمار مي خواهند مفاهيم گوناگوني از آمار توصيفي و استنباطي به دانشجويان انتقال دهند که دانشجويان رشته آمار براي اکثر اين مفاهيم درس چهار واحدي جداگانه اي دارند.
علاوه بر اين دانشجوياني که در طي دوران تحصيل خود کمتر دروس مرتبط با رياضيات را گذرانده اند، هنگام مواجه با فرمولها و محاسبات رياضي گونه در درس آمار شوکه مي شوند.
در مجموع مي توان گفت که اکثريت قريب به اتفاق دانشجويان با سختي اين درس را مي گذرانند و وجود جايي که علاوه بر کلاس درس استاد بتواند دانشجو را در يادگيري و گذراندن اين درس کمک نمايد يک نياز مي باشد. در همين راستا ما در دفتر خويش آمادگي آموزش خصوصي يا گروهي درس آمار يا درس تحليل آماري را داريم:
عنوان دوره: تدريس خصوصي درس آمار دانشگاه
مدرس دوره: آقاي مصطفي خرمي، نگارنده کتاب تحليل سريهاي زماني با نرم افزار ميني تب (اين کتاب را از بخش فروشگاه اين وب سايت مي توانيد دريافت نماييد)
مدت زمان دوره: بر اساس نياز دانشجو، از دو جلسه تا ده جلسه
مکان برگزاري: دفتر ارتباط با مشتريان گروه اطمينان شرق واقع در بلوار قرني (مشهد مقدس)
هزينه هر يک ساعت آموزش: 45 هزار تومان
در صورت عدم رضايت، جلسه اول نصف قيمت محاسبه خواهد شد.

آموزش نرم افزار spss

در خصوص نرم افزار بي بديل spss افراد زيادي به امر آموزش مشغولند. اما يک نکته مهم در اين زمينه را لازم است به شما محقق يا دانشجوي گرامي عرض کنيم.
دوستان گرامي، نرم افزار اس پي اس اس نرم افزاري بسيار گسترده و جامع مي باشد که آزمونهاي آماري زيادي را با استفاده از آن مي توان انجام داد. حتي بسياري از فارغ التحصيلان رشته آمار، خود نيز به تمام زواياي کار با اين نرم افزار مسلط نيستند. ضمن اينکه براي کار با اين نرم افزار لازم است به اصول علمي آماري آن که در کتابهاي مرجع آماري موجود است نيز مراجعه نمود. بنابراين اينکه يک دانشجوي رشته غير از آمار بخواهد به کار با اين نرم افزار مسلط گردد کاري دشوار مي باشد.
پيشنهاد ما به عنوان يک مشاور آماري اين است که متقاضي با توجه به محدوده نياز خود به دنبال آموزش اين نرم افزار باشد و با تمرکز روي هدف خويش، آموزش لازم را دريافت و از آن بهره‌برداري نمايد.
به عنوان مثال دانشجويي که براي انجام تحليل آماري پايان نامه خويش، نيازمند آزمونهاي t استيودنت و آناليز واريانس يک طرفه مي باشد، کافي است بعد از يادگيري اصول کار با اين نرم افزار، منوهاي مربوط به اين آزمونها را ياد گرفته و بتواند خروجي مد نظر خويش را از نرم افزار استخراج و آنرا تحليل نمايد. چنين فردي ديگر نياز ندارد که مثلا مبحث رگرسيون يا سريهاي زماني را نيز آموزش ببيند.
بهرحال با توجه به نياز متقاضي محترم، ما به صورت انتخابي و يا کلي، آمادگي آموزش نرم افزار spss را داريم. لازم است هنگام درخواست آموزش اين نرم افزار، متقاضي محترم جزئيات لازم را در اختيار ما قرار دهد. اطلاعات دوره به قرار زير است:
عنوان دوره: تدريس خصوصي نرم افزار spss
مدرس دوره: آقاي مصطفي خرمي، نگارنده کتاب تحليل سريهاي زماني با نرم افزار ميني تب
مدت زمان دوره: بر اساس نياز دانشجو، از دو جلسه تا چندين جلسه
مکان برگزاري: دفتر ارتباط با مشتريان گروه اطمينان شرق واقع در بلوار قرني (مشهد مقدس)
هزينه هر يک ساعت آموزش: 60 هزار تومان
در صورت عدم رضايت، جلسه اول نصف قيمت محاسبه خواهد شد.

آموزش spss به مشتريان اطمينان شرق

هنگامي که تحليل آماري يک پايان نامه و طرح تحقيقاتي توسط ما به انجام مي رسد و دانشجو يا محقق مايل است در فرصتي به صورت حضوري خود نيز به شيوه کار با نرم افزار spss مسلط گردد، آمادگي داريم شرايط لازم براي اين امر را فراهم آوريم. آموزش براي اين دسته از مشتريان ما با تخفيف سي درصد انجام مي گردد.

آموزش تلفني تحليل آماري

ما ابداع کننده شيوه آموزش تلفني تحليل آماري يا نرم افزار آماري مي باشيم. اين شيوه آموزش به دانشجويان و محققان سراسر کشور اين امکان را مي دهد که فارغ از بعد مکان و دوري مسافت تا دفتر ما از خدمات آموزشي بهره ببرند.
مساله از اينجا شروع مي شود که متقاضي خود تا حدودي با نرم افزار آماري آشنا بوده و خروجي را گرفته است. حال مي خواهد بداند:
اولا خروجي به درستي از نرم افزار گرفته شده يا خير؟ تا در مورد قرار دادن آن در طرح خود اطمينان حاصل کند
ثانيا در تکميل کار خويش با مشکلاتي روبرو مي باشد و نيازمند کمک مي باشد.
حال با توجه به اين شرايط، شيوه کار ما به اين صورت است که متقاضي مستندات، خروجي اخذ شده، داده ها و فرضيات تحقيق خويش را براي ما از طريق ايميل ارسال نمايد. تحليلگر خبره ما اين موارد را مطالعه نموده و آمادگي خويش را براي حل مساله اعلام دارد. پس از واريز هزينه مشاوره تلفني، زمان مکالمه هماهنگ مي گردد.
هزينه آموزش و رفع اشکال تلفني براي نرم افزار spss به ازاي هر ربع ساعت 40 تومان مي باشد.
و هزينه هر ربع ساعت آموزش تلفني براي نرم افزارهاي مدل سازي معادلات ساختاري مانند ليزرل، آموس و اسمارت پي ال است و همچنين براي نرم افزار اقتصادسنجي ايويوز مبلغ 60 تومان مي باشد.
نکته مهمي که لازم است توجه نماييد اين است که منظور از اين نوع آموزش، آموزش شيوه کار با اين نرم افزارها به صورت کلي نيست، بلکه همان جنبه رفع اشکال در زمينه خاصي که دانشجو داراي مشکل مي باشد مد نظر است.

رفع اشکال تلفني نرم افزار آماري

همانند آنچه در بخش آموزش تلفني تحليل آماري گفته شد، در اينجا نيز چنانچه در زمينه کار با نرم افزار تحليل آماري مانند اس پي اس اس به اشکالي برخورد نمائيد، کافي است مستندات لازم براي کمک گرفتن از ما را ايميل نماييد تا با هماهنگي قبلي و پس از واريز وجه مشاوره تلفني به شرح قيمت هاي بخش فوق، بتوانيد با کارشناس ما در زمينه اين نرم افزار تلفني صحبت نموده و مساله خويش را حل نماييد.
اميدواريم بدين ترتيب بتوانيم مشاور آماري مورد اطميناني براي محققان و دانشجويان سراسر کشور باشيم.

کتاب تحليل آماري

براي آن دسته از دانشجوياني که مايلند يک کتاب تحليل آماري در اختيار داشته و با کمک آن خود اقدام به خودآموزي نموده و تحليل آماري را کامل بياموزند، فعلا دو کتاب تحليل آماري در بخش فروشگاه وب سايت خود قرار داده ايم. نام اين کتابها به قرار زير است:

  •  کتاب تجزيه و تحليل سري هاي زماني با نرم افزار ميني تب 14
  •  کتاب آمار کاربردي با ميني تب
براي خريداري هر کدام از کتابها و مشاهده ساير محصولات تحليل آماري به منوي فروشگاه اين وب سايت مراجعه نماييد.